

Cheie Torx T40 cu mâner ergonomic din material PP și TPR. Vârf scurt 16 mm și braț lung 200 mm pentru acces flexibil la șuruburi Torx. Mâner de 95 mm larg pentru confort și control superior. Material CrV 6150 pentru rezistență și durabilitate în lucrări mecanice și de asamblare.
| Gest | T |
| Brand | VOREL |
| Tip de vârf | Torx |
| Mărimea | T40 |
| Lungimea părții scurte | 16 mm |
| Lungimea părții lungi | 200 mm |
| Lățimea mânerului | 95 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Material de manevrare | PP |
| Capătul mingii | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.