

Cheie tip L din oțel CrV cu finisaj cromat și satin, conformă standardului DIN 3121. Dimensiunea driverului de 3/4″ (19.0 mm) și lungimea totală de 410 mm o fac ideală pentru acces în spații restrânse. Construcția robustă cu rază a tijei de 25 mm asigură durabilitate și fiabilitate în utilizare intensă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime totală | 410 mm |
| Lungimea piesei de tip L | 75 mm |
| raza tijei | 25 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.