

Cheie inelară semideschisă profesională din oțel CrV 6140, dimensiuni 19×21 mm, lungime totală 230 mm. Finisaj cromat lustruit cu cap la unghi de 15° pentru acces optim în spații restrânse. Capete hexagonale precise și bine executate, potrivite pentru ateliere și lucrări mecanice. Material de înaltă calitate cu design ergonomic pentru utilizare intensă.
| Gest | semideschis |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 19x21 mm |
| Un tip de cheie cutie | în formă de hexagon |
| Lungime totală | 230 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici | 36.3 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici | 14.7 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 12.4 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari | 42.1 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari | 16.7 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 12.8 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.