

Cheie inelară semideschisă dublu calibru 17×19 mm din oțel CrV 6140, lungime 195 mm. Finisaj cromat și lustruit cu design hexagonal și unghi de 15°, asigură precizie și durabilitate. Dimensiuni capete: mic 29×14.5 mm și mare 31.2×15 mm. Instrument de referință pentru ateliere și lucrări mecanice, oferă acces ușor și ținere solidă.
| Gest | semideschis |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 17x19 mm |
| Un tip de cheie cutie | în formă de hexagon |
| Lungime totală | 195 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici | 29 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici | 14.5 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 12.4 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari | 31.2 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari | 15 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 12.8 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.