

Cheie inelară semideschisă 11×12 mm din oțel CrV 6140, finisaj cromat lustruit, cu lungime totală de 160 mm. Capete hexagonale la unghi de 15° permit acces optim la piulițe în spații înguste. Construcție robustă și lustruită pentru durabilitate și control superior în ateliere și lucrări profesionale.
| Gest | semideschis |
| Brand | YATO |
| Mărimea | 11x12 mm |
| Un tip de cheie cutie | în formă de hexagon |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici | 21.2 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici | 8.1 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 8.5 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari | 24 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari | 9.2 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 9.5 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.