

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie inelară cu cot din oțel carbon, finisaj satinat și cromat, cu profil dodecagon pentru o prehensiune excelentă. Lungime totală de 495 mm și unghi de 75°, ideală pentru lucrări în spații înguste și dificil accesibile.
Caracteristici principale:
| Mărimea | 46x50 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 495 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mici | 71 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 19 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mari | 65 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 19 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| AS-DRIVE | da |
| Unghiul capului | 75 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.