

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie inelară curbată din oțel carbon de înaltă rezistență (42-48 HRC), cu finisaj satinat și cromat. Dimensiuni 50×55 mm, lungime 538 mm, design AS-DRIVE cu unghi de 75° pentru acces optim la fixări în poziții dificile. Capete dodecagonale asigură prehensiune sigură și reduce riscul de stricare a piuliței.
| Mărimea | 50x55 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 538 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mici | 78 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 19.5 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mari | 71 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 19.5 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| AS-DRIVE | da |
| Unghiul capului | 75 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.