

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheia inelară oferă accesibilitate în spații dificile cu unghi de cap de 75° și design curbat ergonomic. Capetele dodecagon asigură aderență perfectă la piuliță, iar finisajul satinat previne alunecarea. Material din oțel carbon durificat garantează rezistență pe termen lung la eforturile mecanice intense.
| Mărimea | 32x36 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 408 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mici | 52 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mici | 17.5 mm |
| Lățimea cheii inelare mai mari | 46 mm |
| Grosimea cheii inelare mai mari | 17.5 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| AS-DRIVE | da |
| Unghiul capului | 75 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.