

Cheie hexagonală din CrV cu capătul în formă de bilă, permitând acces la unghiuri de lucru de până la 25°. Lungimea de 105 mm și design extins o fac ideală pentru șuruburi greu accesibile. Capătul sferic facilitează munca în poziții neobișnuite fără a deteriora piesa.
| Gest | extins |
| Brand | YATO |
| Tip de vârf | hexagonal |
| Mărimea | 4 mm |
| Lungime | 105 mm |
| Lăţime | 25 mm |
| Material | CrV |
| Capătul mingii | da |
| Unghi de lucru | 25 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.