

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie Imbus hexagonală lungă cu bilă 17 mm, lungime 250 mm, din oțel CrV de calitate. Design extins cu capăt sferic care permite lucrul la unghi de 25° pentru accesibilitate în locuri greu accesibile. Vârf hexagonal precis pentru fixare fermă.
| Gest | extins |
| Brand | YATO |
| Tip de vârf | hexagonal |
| Mărimea | 17 mm |
| Lungime | 250 mm |
| Lăţime | 63 mm |
| Material | CrV |
| Capătul mingii | da |
| Unghi de lucru | 25 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.