

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie Allen hexagonală profesională din oțel CrV, mărire 12mm. Design lung (210mm) cu lățime 47mm asigură pâghie excelentă și acces ușor în spații restrânse. Vârf hexagonal precis și material de calitate superioară pentru durabilitate în timp. Potrivită pentru asamblare și dezasamblare de piese cu găuri imbus.
| Gest | extins |
| Brand | YATO |
| Tip de vârf | hexagonal |
| Mărimea | 12 mm |
| Lungime | 210 mm |
| Lăţime | 47 mm |
| Material | CrV |
| Capătul mingii | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.