

Cheie hexagonală cu mâner în formă de T din oțel CrV 6150, dimensiune 2.5 mm, pentru atingerea ușoară a șuruburilor hexagonale. Lungime parte scurtă 12 mm, parte lungă 100 mm, cu mâner ergonomic din PP și TPR de 59 mm. Design compact și practic pentru lucrări de precizie și ajustări fine.
| Gest | T |
| Brand | VOREL |
| Tip de vârf | hexagonal |
| Mărimea | 2.5 mm |
| Lungimea părții scurte | 12 mm |
| Lungimea părții lungi | 100 mm |
| Lățimea mânerului | 59 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Material de manevrare | PP |
| Capătul mingii | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.