



Cheie hexagonală profesională cu clichet 6mm, ideală pentru servicii auto și ateliere. Dispune de 72 dinți pentru rotație precisă și comutator de sens reversibil. Fabricată din oțel carbon de înaltă calitate (CrV 50BV30) cu duritate 42-48 HRC, finisaj cromat lustruit și mâner ergonomic din TPR. Lungimea totală de 145mm și diametrul de 23mm asigură control optim și acces ușor în spații înguste.
| Mărimea | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 145 mm |
| Înălțimea piesei de lucru | 32 mm |
| Diametrul cheii | 23 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea piesei de lucru | înnegrită |
| Material de manevrare | TPR |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Aplicație | servicii auto |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.