
Cheie cu clichet de înaltă performanță, diametrul 36 mm și lungime 225 mm. Fabricată din oțel carbon de calitate superioară cu duritate 42-48 HRC și finisaj cromat lustruit. Echipată cu comutator de sens de rotație și 72 de dinți pentru precizie maximă. Mâner ergonomic din TPR și piesă de lucru înnegrită. Ideală pentru lucrări în serviciile auto și ateliere profesionale.
| Mărimea | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 225 mm |
| Înălțimea piesei de lucru | 36 mm |
| Diametrul cheii | 36 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea piesei de lucru | înnegrită |
| Material de manevrare | TPR |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Aplicație | servicii auto |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.