


Cheie hexagonală 12mm cu clichet profesional, lungime totală 190mm, pentru aplicații în servicii auto și ateliere. Construcție din oțel carbon #45 și CrV 50BV30 cu finisaj cromat lustruit și piesa de lucru înnegrită. Sistem cu 72 de dinți asigură precizie și control, cu comutator de sens de rotație și mânuci ergonomice TPR. Duritate 42-48 HRC pentru rezistență maximă.
Caracteristici:
| Mărimea | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 190 mm |
| Înălțimea piesei de lucru | 35 mm |
| Diametrul cheii | 31 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea piesei de lucru | înnegrită |
| Material de manevrare | TPR |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Aplicație | servicii auto |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.