

Cheie fixă biCapă din oțel CrV cu mărimi 6x7mm și lungime totală 120mm. Execuția satinată și patul lustruit asigură aspect profesional și rezistență la coroziune. Duritate 42-48 HRC și conform standard DIN 3110. Capetele deschise cu lățimi diferite (15.1mm și 16.8mm) permit acces ușor la piuliţe și prezoane în spații limitate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 6x7 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 120 mm |
| Lățimea cheii deschise mai mici | 15.1 mm |
| Grosimea unei chei deschise mai mici | 3.5 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis mai mare | 16.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis mai mare | 3.6 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.