

Cheie fixă profesională fabricată din oțel CrV de înaltă rezistență cu finisaj cromat și satin. Dimensiuni 21x23mm și lungime totală de 245mm, optimizată pentru acces și confort în mânuire.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 21x23 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 245 mm |
| Lățimea cheii deschise mai mici | 44.4 mm |
| Grosimea unei chei deschise mai mici | 7.3 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis mai mare | 48.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis mai mare | 6.9 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.