

Cheie fixă de șoc din oțel CRV cu duritate 42-48 HRC, fabricată prin forjare pentru rezistență maximă. Dimensiune 55 mm, lungime totală 310 mm, cu unghi de cap de 15° și finisaj înnegrit. Dotată cu tehnologia AS-DRIVE pentru fixare sigură și aplicabilă în industrie pentru lucrări de bătut grele.
Avertizări: Purtați echipament individual de protecție. Utilizați numai unelte funcționale și nedeteriorate. Selectați dimensiunea corespunzătoare tipului de lucru. Nu supraîncărcați unealta. Țineți departe de copii.
| Mărimea | 55 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 310 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 118 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 25 mm |
| Lățimea bateriei | 55 mm |
| Grosimea bateriei | 22 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | înnegrită |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Tehnologia de fabricație | falsificare |
| AS-DRIVE | da |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.