

Cheie fixă durabilă din oțel CrV cu duritate 42-48 HRC și finisaj satin cromat. Patul lustruit asigură o precizie de lucru ridicată, iar dimensiunile optimizate permit acces ușor la piulițe și șuruburi în spații restrânse.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 17x19 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 220 mm |
| Lățimea cheii deschise mai mici | 37.5 mm |
| Grosimea unei chei deschise mai mici | 6.3 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis mai mare | 38.7 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis mai mare | 6.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3110 |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.