





Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie de precizie cu domeniu de măsurare 40-220 Nm, ideală pentru strângerea exactă a îmbinărilor filetate în aplicații profesionale. Dotată cu fereastră de previzualizare a domeniului, comutator de sens de rotație și certificat de calibrare. Capul din CrMo SCM-440 cu 72 de dinți asigură durabilitate și precizie, mânerul confortabil din 40Cr permite lucrul ușor pe durate lungi.
| Tip | cu fereastra de previzualizare a domeniului |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu | 40-220 Nm |
| Toleranţă | CW ±3 |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 500 mm |
| Materialul capului | CrMo SCM-440 |
| Material de manevrare | 40Cr |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.