



Cheie dinamometrică cu mecanism de ceas, suport 1/4″ și interval de cuplu 0,5-5 Nm, cu toleranță ±3%. Lungime 335 mm, realizată din oțel aliat cu mâner ergonomic din PVC. Certificat de calibrare inclus. Instrument profesional pentru strângerea precisă a îmbinărilor filetate în mecanică, electronică și asamblare. Garantează strângeri exacte și repetabile.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Tip | mecanism de ceas |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Cuplu | 0.5-5 Nm |
| Toleranţă | ±3 % |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 335 mm |
| Material | oțel aliat |
| Material de manevrare | PVC |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.