




Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie dinamometrică profesională cu interval de lucru 100-500 Nm și toleranță ±3%. Lungimea de 865 mm permite control precis pentru strângerea exactă a îmbinărilor filetate. Capul din CrV 6140 și mânerul ergonomic din PVC asigură durabilitate și confort. Certificat de calibrare inclus. Dispune de comutator de sens de rotație pentru ușurință în utilizare.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 100-500 Nm |
| Toleranţă | ±3 % |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 845-860 mm |
| Materialul capului | CrV 6140 |
| Material de manevrare | PVC |
| Duritate | 50-55 HRC |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.