




Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie dinamometrică profesională cu domeniu de reglare 10-60 Nm și toleranță ±4%, dotată cu fereastră de previzualizare pentru citire ușoară. Suportul hexagonal 3/8″ se adapteaza la diverse capete de scule, iar comutator de sens de rotație permite versatilitate maximă. Lungime 415 mm cu 72 de dinți pentru acționare precisă. Include certificat de calibrare și mâner ergonomic din PVC.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Tip | cu fereastra de previzualizare a domeniului |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Cuplu | 10-60 Nm |
| Toleranţă | ±4 % |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 415 mm |
| Materialul capului | 42CrMo |
| Material de manevrare | PVC |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.