

Instrument esențial pentru lucrări care necesită precizie în strângerea conexiunilor. Cu suport 1/4″ și interval de cuplu 2-10 Nm, asigură respectarea exactă a specifikațiilor tehnice. Certificatul de calibrare garantează fiabilitatea măsurătorilor. Comutator de sens de rotație pentru flexibilitate în lucru, mâner ergonomic din PVC și cap din oțel CrV 6140 pentru durabilitate. Lungime de 268-278 mm pentru manevrabilitate optimă.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 2-10 Nm |
| Toleranţă | ±4 % |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 268-278 mm |
| Materialul capului | CrV 6140 |
| Material de manevrare | PVC |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.