

Cheie dinamometrică de înaltă precizie cu cap din CrV 6140, duritate 50-55 HRC și lungime de 1215-1230 mm. Oferă toleranță de ±3% și este certificată de calibrare, garantând exactitate în operațiuni critice.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 140-980 Nm |
| Toleranţă | ±3 % |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 1215-1230 mm |
| Materialul capului | CrV 6140 |
| Material de manevrare | PVC |
| Duritate | 50-55 HRC |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.