




Cheie dinamometrică profesională cu suport 1/2″, interval de cuplu 40-200 Nm și toleranță CW ±3 % / CCW ±3 %. Dispune de comutator pentru schimbare ușoară a sensului de rotație și este certificată cu certificat de calibrare pentru garantarea preciziei. Mânerul din 30CrMo și PVC oferă confort în utilizare prelungită, cu lungime ajustabilă 445-465 mm, perfectă pentru strângeri precise a îmbinărilor filetate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 40-200 Nm |
| Toleranţă | CW ±3 |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 445-465 mm |
| Materialul capului | 42CrMo |
| Material de manevrare | 30CrMo |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.