




Primești un email când produsul revine în stoc:
Instrument de măsurare a cuplului cu toleranță ±3% și comutator de sens de rotație, garantând strângeri corecte și evitarea deteriorării componentelor. Cap fabricat din 42CrMo și mâner din 30CrMo cu grip din PVC pentru confort și controlabilitate maximă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 20-100 Nm |
| Toleranţă | CW ±3 |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 420-440 mm |
| Materialul capului | 42CrMo |
| Material de manevrare | 30CrMo |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.