




Cheie dinamometrică profesională cu interval 10-60 Nm și suport 1/2″. Certificată cu calibrare și toleranță CW/CCW ±3%. Cap din 42CrMo cu mâner ergonomic din 30CrMo și PVC. Comutator de sens de rotație pentru strângere și desfacere precisă a îmbinărilor filetate. Lungime 360-385 mm, instrument esențial pentru muncile de mecanică și inginerie.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 10-60 Nm |
| Toleranţă | CW ±3 |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 360-385 mm |
| Materialul capului | 42CrMo |
| Material de manevrare | 30CrMo |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.