




Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie dinamometrică profesională cu suport 1/2″ și interval de 10-100 Nm, dotată cu fereastră de previzualizare pentru monitorizare precisă a cuplului. Fabricată din 42CrMo cu toleranță ±4%, aceasta include certificat de calibrare și comutator bidirectional. Ideală pentru strângerea exactă a îmbinărilor filetate în auto, mecanică și construcții.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Tip | cu fereastra de previzualizare a domeniului |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu | 10-100 Nm |
| Toleranţă | ±4 % |
| Certificat de calibrare | da |
| Lungime | 470 mm |
| Materialul capului | 42CrMo |
| Material de manevrare | PVC |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | strângerea precisă a îmbinărilor filetate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.