



Cheie inel cu clichet 13mm din oțel carbon de calitate înaltă (CrV 50BV30), cu duritate 42-48 HRC. Construcție dodecagon (12 fețe) cu profil lărgit de 30mm pentru aderență sigură. Dispozitiv de clichet cu 72 de dinți și comutator de sens de rotație permite lucru bidirectional eficient. Lungime totală: 190mm, mâner TPR antiderapant. Finisaj cromat și lustruit. Ideală pentru servicii auto și ateliere. Include zrăgănitor pentru mărcire precisă.
| Mărimea | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 190 mm |
| Lățimea cheii cutie | 30 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Material de manevrare | TPR |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | servicii auto |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.