

Cheie combinată scurtă 9 mm din oțel 40CrV cu finisaj cromat și lustruit, oferind durabilitate și aspect profesional. Lungimea compactă de 97 mm și capul dodecagon cu unghi de 15° asigură acces optim în spații restânse. Dotată cu tehnologie AS-DRIVE pentru fixare sigură. Duritate 42-48 HRC și finisare lustruit pe pat garantează performance în atelierele profesionale.
| Mărimea | 9 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 97 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 21.7 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 5.4 mm |
| Lățimea cheii cutie | 16.4 mm |
| Grosimea cheii inelare | 6.4 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.