

Cheie combinată de 19 mm, lungime 135 mm, cu cap deschis lustruit și inel dodecagon. Material 40CrV tratat (42-48 HRC), finisaj cromat și lustruit pentru rezistență la coroziune. Unghi cap 15°, dotată cu tehnologie AS-DRIVE pentru aderență superioară. Dimensiuni precise: lățime cap deschis 39,2 mm, grosime 8,8 mm; inel 19,5 x 10,8 mm. Construcție robustă, ideală pentru lucrări în atelier și aplicații industriale.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 19 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 135 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 39.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 19.5 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.8 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.