

Cheie combinată scurtă 15mm din oțel 40CrV, perfect pentru ateliere și lucrări de mecanică. Capul de cutie dodecagonal cu AS-DRIVE asigură fixare sigură și previne alunecare. Lungime compactă de 120mm, finisaj cromat lustruit și duritate 42-48 HRC pentru performanță de lungă durată. Cap deschis cu unghi de 15° pentru acces optim în spații restrânse.
| Mărimea | 15 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 120 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 31.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 24 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.6 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.