

Cheie combinată de 14 mm cu cap lustruit și dodecagon, dimensionată compact cu 115 mm lungime. Fabricată din oțel 40CrV duritate 42-48 HRC, cu finisaj cromat lustruit. Cap pătrat cu unghi de 15° asigură poziționare precisă, iar design AS-DRIVE optimizează prinderea. Capătul inchis și deschis în aceeași sculă, potrivit pentru ateliere și reparații profesionale.
| Mărimea | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 115 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 29.3 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.1 mm |
| Lățimea cheii cutie | 22.1 mm |
| Grosimea cheii inelare | 8.3 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.