



Cheie combinată YATO 24mm cu design profesional și finisaj satin. Cap inellar cu cap deschis în design dodecagon pentru aderență sigură, conform standardului DIN 3113. Construcția CrV cu duritate 42-48 HRC asigură rezistență la rupere și deformare.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 24 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 290 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 49.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 34.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 11.2 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.