



Cheie combinată de calitate profesională, cu cap deschis și cap inelat, confecționată din oțel CrV tratat termic (42-48 HRC). Finisajul satin și designul cu unghi de 15° asigură o prehensiune excelentă și o durabilitate de lungă durată. Certificată DIN 3113, echipată cu tehnologia AS-DRIVE pentru aderență superioară.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 23 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 280 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 47.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 34.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 11.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.