



Cheie combinată de calitate profesională cu cap satinат și lustruit, ideală pentru lucrări în atelier. Fabricată din oțel CrV cu duritate 42-48 HRC, asigură rezistență și longevitate în utilizare intensă. Capul dodecagonal AS-DRIVE și unghiul de 15° permit o prehensiune sigură și eficientă. Dimensiune 22 mm, lungime totală 270 mm.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 22 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 270 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 45.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.1 mm |
| Lățimea cheii cutie | 32.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 11.2 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.