



Cheie versatilă cu cap deschis și inel închis, realizată din oțel CrV tratat la duritate 42-48 HRC. Lungimea de 235 mm și geometria dodecagonală asigură o prehensiune excelentă și distribuție optimă a forțelor.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 19 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 235 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 38.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7 mm |
| Lățimea cheii cutie | 27.7 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.