

Cheie combinată satinată 17 mm, fabricată din oțel CrV cu duritate 42-48 HRC și finisaj satin de calitate superioară. Lungime 220 mm, cu cap deschis dodecagon și cap inelat, ideal pentru atelier. Conform DIN 3113, echipată cu sistem AS-DRIVE pentru o prehensiune sigură și eficientă a piulițelor. Unghi de lucru 15° pentru acces optim.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 17 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 220 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 35.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.5 mm |
| Lățimea cheii cutie | 24.7 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.