



Cheie combinată satinată 13 mm din oțel CrV, cromată și finisată satin, conforme cu standardul DIN 3113. Lungime totală 180 mm cu cap deschis lărgit (28 mm) și inelă dodecagon 19.6 mm. Unghi cap 15°, duritate 42-48 HRC, cu sistem AS-DRIVE pentru precizie. Potrivită pentru ateliere și lucrări profesionale cu cerințe de calitate superioară.
| Mărimea | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 180 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 28 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 5.5 mm |
| Lățimea cheii cutie | 19.6 mm |
| Grosimea cheii inelare | 8.2 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.