

Cheie combinată profesională din oțel carbon #45 cu finisaj cromat lustruit. Capul inelă cu profil dodecagon 12 colțuri oferă aderență sigură și prevenire alunecare, iar unghiul de 15° al capului permite acces optim în spații înguste.
| Mărimea | 15 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 230 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 30.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.4 mm |
| Lățimea cheii cutie | 25.1 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.4 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul de rotire a mânerului | 90 ˚ |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | nu |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.