

Cheie combinată de calitate superioară cu cap inelar dodecagon și cap deschis. Fabricată din oțel carbon #45 cu finisaj cromat și lustruit, asigură durabilitate și aspect elegant. Lungime totală 165 mm cu unghi de rotire a mânerului de 90° și unghi de cap de 15°, optimizând accesul în spații limitate.
| Mărimea | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 165 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 20.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 5.9 mm |
| Lățimea cheii cutie | 15.7 mm |
| Grosimea cheii inelare | 7.1 mm |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Unghiul de rotire a mânerului | 90 ˚ |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | nu |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.