




Cheie combinată profesională 9 mm cu clichet și cap flexibil, lungime 145 mm. Cap dodecagonal cu 72 de dinți, oțel CrV întărit prin inducție (42-49 HRC), finisaj lustruit. Structură zrăgănitor pentru aderență sigură și ușă în ateliere și lucrări profesionale diverse.
| Mărimea | 9 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 145 mm |
| Lățimea cheii cutie | 21.1 mm |
| Grosimea cheii inelare | 7.6 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 19.7 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4.7 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Comun | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.