




Cheie combinată profesională cu clichet și cap flexibil, mărime 20 mm, din material CrV cromat și lustruit. Clichet cu 72 de dinți asigură precisie și eficiență în lucrul în spații înguste. Lungime totală 245 mm cu cap dodecagon și finisare prin inducție pentru rezistență extremă (42-49 HRC). Cap flexibil și zrăgănitoare pentru confort și control în ateliere. Finisarea lustruită a patului protejează piesele în lucru.
| Mărimea | 20 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 245 mm |
| Lățimea cheii cutie | 38.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 11.1 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 40.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.8 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Comun | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.