




Cheie combinată de 16 mm cu clichet și cap flexibil, fabricată din oțel CrV cu duritate 42-49 HRC. Capul deschis și cel de cutie (dodecagon) pe o singură unitate oferă versatilitate de utilizare. Cu 72 de dinți, clichetul asigură precizie și viteză de lucru. Lungimea totală de 210 mm și finisajul cromat lustruit întărit prin inducție garantează rezistență și durabilitate în atelierul profesional.
Caracteristici principale:
| Mărimea | 16 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 210 mm |
| Lățimea cheii cutie | 33.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.3 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 34.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.6 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Comun | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.