




Cheie combinată cu clichet și cap flexibil din oțel CrV, mărimea 13 mm. Carcasă dodecagonală cu 72 de dinți pentru manevrabilitate în spații înguste. Lungime 180 mm cu finisaj cromat, lustruit și întărit prin inducție. Cap flexibil permite accesul ușor în poziții dificile. Duritate 42-49 HRC și zrăgănitori incorporați pentru securitate maximă în ateliere și lucrări profesionale.
| Mărimea | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 180 mm |
| Lățimea cheii cutie | 27.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.1 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 28.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.2 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Comun | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.