




Cheie combinată profesională cu clichet și cap flexibil, ideală pentru lucrul în ateliere și spații restrânse. Capul flexibil permite accesul ușor la locuri greu accesibile, iar mecanismul cu 72 de dinți asigură precizie și eficiență. Construcția din oțel CrV cu duritate 42-49 HRC și finisaj cromat lustruit garantează rezistență și durabilitate pe termen lung.
| Mărimea | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lățimea cheii cutie | 23.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 7.8 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 22.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Comun | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.