




Cheie combinată profesională cu clichet, indicată pentru servicii de mecanică și construcții. Construcția din CrV 6140 cu duritate 42-49 HRC garantează rezistență la uzură și fiabilitate pe termen lung. Sistemul AS-DRIVE și 72 de dinți asigură apucare fermă și rotație lină, cu unghi minim de lucru de doar 5°, ideal pentru spații înguste.
| Mărimea | 30 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 400 mm |
| Lățimea cheii cutie | 57.7 mm |
| Grosimea cheii inelare | 17.1 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 62.5 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 12.2 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| AS-DRIVE | da |
| Unghi de lucru min | 5 ˚ |
| Aplicație | serviciu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.