





Cheie combinată cu clichet din oțel CrV tratat termic, ideal pentru lucrări în atelier. Capul dodecagon cu 72 de dinți asigură o ținere sigură și precizie la strângere. Lungimea de 330 mm și grosimea optimizată permit acces ușor în spații restrânse. Dispune de comutator pentru inversarea sensului de rotație, finisaj cromat lustruit și duritate 42-49 HRC pentru durabilitate maximă.
| Mărimea | 24 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 330 mm |
| Lățimea cheii cutie | 49.4 mm |
| Grosimea cheii inelare | 14.5 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 52 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10.2 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.