





Construită din oțel CrV cu duritate 42-49 HRC, această cheie combinată oferă performanță superioară pentru aplicații profesionale. Capul dodecagon de 22mm se combină cu un mecanism cu clichet cu 72 de dinți, asigurând control precis și eficiență.
Perfectă pentru ateliere și lucrări care necesită precizie și durabilitate.
| Mărimea | 22 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 290 mm |
| Lățimea cheii cutie | 43.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 13.6 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 44.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.